O Nas

Specjalizujemy się w projektowaniu rozwiązań oraz narzędzi wspomagających podejmowanie decyzji biznesowych i zarządzania strategicznego z wykorzystaniem zintegrowanych systemów informatycznych. Tworzymy zespół wzajemnie uzupełniających się kompetencji, wiedzy i doświadczeń gromadzonych latami przy wielu różnych projektach internetowych oraz działalności szkoleniowej. Wizytówką naszej firmy jest rzetelność, terminowość oraz wysoka efektywność podejmowanych działań. Śledzimy najnowsze trendy branżowe oraz rynek rozwiązań systemów informatycznych, zajmujemy się konsultingiem dla firm o różnych profilach działalności. Koncentrujemy się na optymalizacji tj. jak najlepszym wykorzystaniu dostępnych zasobów. Pracujemy na narzędziach dających stabilny rozwój. Celem naszego działania jest umocnienie pozycji i zdobywanie kolejnych obszarów przez naszych Partnerów na lokalnych rynkach. Naszą skuteczność potwierdzają zadowoleni, powracający Klienci.

Siłą naszego zespołu jest doświadczenie, wiedza i zapał do pracy nad nowymi projektami.

Dla każdego Klienta opracowujemy unikalną strategię działania. Fachowa realizacja - jakość naszych projektów to przede wszystkim najwyższa dbałość o wszystkie szczegóły wdrożenia, Kompleksowość - w realizacji pojedynczego działania staramy się dostrzec również inne szanse i zaoferować dobre rozwiązania, które można wykorzystać w obszarze całego biznesu. Elastyczność - nasze usługi to rozwiązania "szyte na miarę", każdy projekt jest unikalny. Z myślą o przyszłości - wiemy, że w ten sposób oferowane przez nas rozwiązania będzie można wykorzystać w długookresowej strategii działania. Proponowane usługi mają przynieść rozwój i usprawnienie działań firmy w określonych obszarach, tak by wzmocnić pozycję rynkową. Nasza oferta jest wyjątkowo zróżnicowana i dostosowana do najbardziej wymagających obszarów działalności biznesowej w Internecie.

Doświadczenie

Systemy informatyczne95%
Integracje i programowanie90%
Sprzedaż internetowa85%
Modele biznesowe80%
about us

Nasze doświadczenie do wieloletnia praca na wielu projektach różnych dziedzin od informatyki po media społecznościowe. Wciąż uczymy się nowych narzędzi i rozwiązań, aby jeszcze lepiej służyć naszym klientom.

#