• Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań w segmencie sprzedaży poprzez e-sklepy internetowe. Proponujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie instalacji, wdrożenia i integracji sklepów internetowych. Zakładamy sklepy internetowe jako kompleksowe rozwiązania, od analizy potrzeb wdrożenia konkretnego rozwiązania na prowadzeniu sprzedaży kończąc. Całość działań związanych z e-sklepem, integrujemy w narzędzia do sprawnej obsługi sprzedaży internetowej z kilku sklepów internetowych jednocześnie, włączając system realizacji zamówień, powiadomień klientów, zarządzanie gospodarką magazynową, generowanie dokumentów sprzedażowych, cały proces jest zautomatyzowany i maksymalnie uproszczony. W nasze działania włączamy również integracje z zewnętrznymi systemami wspierającymi sprzedaż w Internecie tj. systemy płatności, firmy kurierskie, oraz wewnętrznymi systemami finansowo-księgowymi. Proponujemy kompleksowe wdrożenie e - sklepu internetowego pod klucz.


  Narzędzia z których korzystamy

  related post

  PrestaShop

  Jeden z najbardziej popularnych silników sklepów internetowych w Polsce, z bogatą funkcjonalnością opartą na modułach.
  related post

  Shoper

  Polski system sklepu internetowego w rozwiązaniu SAAS, posiada rozbudowaną funkcjonalność, gotowy do działania od momentu zakupu.
  related post

  WooCommerce

  Moduł sklepu internetowego ściśle połączony z systemem CMS WordPress, który daje duże możliwości modyfikacji wyglądu sklepu opartego na szablonach.