• Integracji dokonujemy na wielu różnych systemach, m.in takich jak sklepy internetowe, systemy magazynowe, systemy CRM, systemy zarządzania sprzedażą. Dzięki integracji, jesteśmy w stanie zwiększyć produktywność oraz efektywność działań Twojej firmy. Integracji dokonujemy na platformach sklepów internetowych, zarówno od strony marketingu internetowego, jak również sprzedaży internetowej, w marketplace typu Amazon, Allegro, jak również z narzędziami analitycznymi typu Google Analytics. Po stronie zarządzania sklepem internetowym oraz sprzedażą internetową, wykorzystujemy system internetowy BaseLinker. Narzędzie BaseLinker jest kluczowym trybem w zarządzaniu sprzedażą internetową dla całego ekosystemu, ponieważ daje możliwości sprawnego zarządzania wszystkimi procesami od strony sprzedaży, zamówień, finansów, dokumentacji sprzedażowej. Taki zintegrowany ekosystem obsługi sklepu internetowego pozwala zautomatyzować i uprościć wiele czynności. Do każdej integracji podchodzimy i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb Klienta.


  Narzędzia z których korzystamy

  related post

  Integracja sklepu internetowego z systemem magazynowym

  Jedna z podstawowych integracji w e-commerce zapewniająca dwukierunkową komunikację w zakresie przetwarzania zamówień oraz generowania dokumentów sprzedaży.
  related post

  Integracja sklepu internetowego z marketplace: Allegro, Ebay, Amazon

  Połączenie sklepu internetowego z Marketplace daje możliwość pobierania zamówień z wielu kanałów do jednego systemu i zarządzania nimi.
  related post

  Integracja sklepu internetowego z systemem zarządzania sprzedażą typu Baselinker

  Systemy zarządzania sprzedażą dają unikalne możliwości koncentracji zamówień w jednym miejscu i zarządzania nimi w obszarze przyjmowania i przetwarzania zamówień, generowania listów przewozowych, dokumentów sprzedaży dla wielu kanałów jednocześnie.